OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Půjčovna elektrokoloběžek Brno

Hledáte způsob, jak se dostat do práce, do školy nebo kamkoliv jinam bez zbytečného stresu? Nejste si jisti, zda bude elektrokoloběžka použitelná na vaší denní trase?

Jízda na elektrokoloběžce je zážitek sám o sobě! Ve městě je tento hbitý, kompaktní a dostatečně rychlý dopravní prostředek k nezaplacení. Vyřeší za vás problém s parkováním a v případě potřeby ji vezmete s sebou do MHD. Vyzkoušejte si ji přímo v prostředí, ve kterém byste ji chtěli pravidelně používat nebo vyrazte na okružní jízdu třeba po městských památkách. U nás se na minuty a ujeté kilometry dívat nemusíte, elektrokoloběžky půjčujeme i na celé dny. Elektrokoloběžky jsou vždy zkontrolované a plně nabité, takže si je můžete užít bez stresu.

Elektrokoloběžky je možné vyzvednout přímo u nás v areálu SKP Kometa Brno hned vedle tenisových kurtů nebo vám je můžeme za příplatek dovézt v dohodnutý čas na domluvené místo. Vzdálenost se počítá z adresy Bauerova 5, 60300 Brno - Pisárky, cena za dopravu je 10 Kč / 1 km. Vrátit lze elektrokoloběžky zpět v půjčovně, popřípadě lze předem domluvit místo, kam si pro ně přijedeme. Na projížďku doporučujeme vzít si helmu, pokud nebudete mít svou, rádi vám či vašemu dítěti zdarma půjčíme.

Půjčovna elektrokoloběžek Brno - co půjčujeme

X-scooters XS03

Populární malá a lehká městská elektrokoloběžka s praktickým skládacím mechanismem.

Základní specifikace:

  • Výkon: 250 W
  • Nosnost: 120 kg
  • Maximální rychlost: 25 km/h
  • Maximální dojezd: až 20 km
  • Hmotnost: 12 kg

Půjčovné: 4 hodiny - 250 Kč / 1 den - 350 Kč / 2 dny - 500 Kč / víkend (pá-po) - 550 Kč / 1 týden - 1400 Kč / vratná záloha - 2000 Kč.

Na vícedenní dovolenou nebo akci vám vytvoříme speciální nabídku.

Půjčovna elektrokoloběžek Brno - co je potřeba

Podmínkou pro půjčení elektrokoloběžky je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy. Po vrácení elektrokoloběžky vám bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození, odcizení nebo hrubému znečistění elektrokoloběžky. Pokud nemůžete vybavení vrátit ve sjednaném termínu, je nutné nám to alespoň telefonicky oznámit. Domluvíme náhradní termín a při vrácení pak doplatíte dny půjčovného navíc. Jestliže se po zapůjčení rozhodnete pro nákup elektrokoloběžky u nás, bude vám částka za půjčovné (maximálně však za 1 den) odečtena z ceny elektrokoloběžky. Nemusíte se rozhodnout hned, tato částka vám bude odečtena do 14 ti dnů od půjčení.

Upozornění

Jízda na vypůjčené elektrokoloběžce je na vlastní nebezpečí, neneseme žádnou zodpovědnost za případné škody nebo újmu na zdraví či majetku, které způsobíte.