0 Kč

Tenisová škola Brno

Chcete se naučit hrát tenis, získat nové sportovní kontakty nebo zdokonalit svou hru? Přejete si, aby vaše dítě sportovalo, ale nikdy nedrželo tenisovou raketu v ruce?

Tenisová škola Brno se zaměřuje na pravidelnou celoroční výuku tenisu dětí i dospělých všech výkonnostních skupin. Začínající nebo pokročilé hráče vedeme od samého začátku k modernímu tenisu, důraz klademe na perfektní technické provedení a vyrovnanost všech úderů. Tréninkové programy jsou uzpůsobeny věku a potřebám jednotlivých hráčů, cílem je poskytnout komplexní tréninkovou péči. Důležitou součástí tréninkového procesu jsou pohybová cvičení zaměřená na všestranný rozvoj koordinačních schopností a dovedností. Při trénincích využíváme nejrůznějších pomůcek k tomu, aby byl trénink pestrý a zároveň i zábavný.

Tréninky v tenisové škole jsou vedeny ve skupinách nebo je po dohodě možné sestavit efektivní individuální tréninkový program. Do lekcí tenisu promítáme nejen naše vlastní zkušenosti a individuální potřeby žáků, ale i nové profesionální metodické postupy. Výuka pomáhá při zlepšování techniky a jistoty tenisových úderů, koordinačních pohybů, zvyšování tělesné kondice, do budoucna dává možnost závodního hraní na turnajích a v neposlední řadě získání nových přátel. Tréninkový proces probíhá pod vedením zkušených tenisových trenérů ČTS s přihlédnutím k věku a úrovni trénovanosti.

Cílem naší tenisové školy jsou usměvavé děti s dobrými tenisovými základy a přirozenou radostí ze hry!

  gary_sport_ts4.jpg  gary_sport_ts3.jpg

Výuka tenisu je rozdělena na různé úrovně kategorií

  • minitenis - zaměření na nejmenší hráče ve věku 4-8 let
  • babytenis - určen pro hráče ve věku 8-9 let
  • skupinový trénink - určen pro děti a mládež ve věku 10-16 let
  • individuální trénink - určen pro hráče všech výkonnostních skupin nezávisle na věku

Provoz naší tenisové školy je celoroční, o prázdninách probíhá výuka tenisu na základě individuálních možností dětí a pořádáme oblíbené příměstské tenisové tábory pro úplné začátečníky i pokročilé mladé tenisty. Příměstský tenisový tábor je ideální příležitost, jak začít nebo si jen tenis hravou a zábavnou formou vyzkoušet. Všichni si kromě zlepšení tenisové úrovně odnesou i spoustu nezapomenutelných zážitků. Každý den si děti užijí tenisové tréninky, kondiční cvičení, hry, tvoření a výlety.

Tenisová škola Brno se může pochlubit příjemným zázemím, polohou i dostupností, přijatelnou cenou a profesionálním týmem trenérů ČTS s mnohaletými zkušenostmi. Najdete nás kousek od centra Brna na tenisových kurtech SKP Kometa Brno, v době halové sezóny (listopad až duben) trénujeme v tenisové hale Moravské Slávie Brno na ulici Vojtova. Více o naší tenisové škole najdete na www.tsbrno.cz.

Oblíbené produkty

Půjčení autostanu Wild Camp Colorado 140

Autostan s plochou na spaní 140 x 240 cm je perfektním řešením pro všechny, kteří oceňují pohodlí a…

10 variant

Půjčení autostanu Wild Camp Colorado 140
Cena:
od 550 Kč s DPH

Půjčení paddleboardu Hydro Force Oceana Combo XL 10'

Univerzální model vhodný do všech typů vod s kajakovou sedačkou a kombinovaným 4 dílným pádlem,…

10 variant

Půjčení paddleboardu Hydro Force Oceana Combo XL 10'
Cena:
od 350 Kč s DPH

Půjčení nosiče kol Yakima Frontloader

Jedinečný střešní nosič kol používá uchycení o pneumatiku předního kola, poskytuje tak možnost…

10 variant

Půjčení nosiče kol Yakima Frontloader
Cena:
od 150 Kč s DPH

Blog

Archív