0 Kč

Půjčovna

Nechcete si narychlo kupovat zbrusu nové vybavení, protože nevíte, co přesně bude obnášet a zda ho nevyužijete jen pár dní v roce? Plánujete strávit odpoledne v terénu a rádi byste vyzkoušeli nějaké nové outdoorové dobrodružství?

Stavte se u nás a určitě si vyberete. Na netradiční dovolenou se může hodit autostan, nosič na kola nebo třeba autochladnička, vyzkoušet můžete paddleboard a balanční desku. Veškeré vybavení půjčujeme na krátké otestování, ale i na vícedenní dovolenou. Vyzkoušíte, zjistíte více a můžete se v klidu rozhodnout pro nákup svého vlastního vybavení. Veškeré vybavení má u nás pravidelný servis a údržbu.

 

Půjčovna autostanů a vybavení na cestování Brno

Přemýšlíte o dovolené tak trochu jinak? Vyrážíte vlastním vozem a chcete objevovat nová nepoznaná místa nejen po celé ČR, ale nevíte, kde nocovat?

Se střešním stanem nemusíte plánovat předem, kdy a kde složíte hlavu, pohodlné spaní vám poskytne v jakoukoliv chvíli a v jakémkoliv terénu. Oproti běžnému stanu nabízí několik výhod, například rozložení a následné složení nezabere více jak 5 minut, je vybaven kvalitní matrací a ve složeném stavu během jízdy můžete nechat spacák a další lůžkoviny přímo ve stanu, není nutné nic složitě balit. Jeho umístění na střeše auta vás také ochrání před vlhkostí a špínou. Autostan vám zpříjemní cestování při kempování o víkendu i na expedicích v extrémních podmínkách. Pokud se na dovolené chcete věnovat cykloturistice, s nosičem kol si pohodlně přibalíte kolo na cestu a užijete cyklistické dobrodružství kdekoliv budete. O uchování čerstvých potravin se postará autochladnička.

Co půjčujeme

Autostan Wild Camp Colorado 140, střešní nosiče kol Yakima Frontloader, autochladničku G21 C&W o objemu 45 l a autochladničku Ezetil E26 o objemu 24 l.

 

Půjčovna paddleboardů Brno

Hledáte něco nového a nepoznaného, co by nás pobavilo, ale zároveň přineslo i nějaký užitek? Chcete zlepšit své motorické schopnosti, hlavně stabilitu a koordinaci, ale i posílit řadu klíčových svalových systémů?

Paddleboarding neboli SUP (Stand Up Paddling) je všestranná sportovně-relaxační aktivita při které se jezdec na nafukovacím nebo pevném plováku pomocí dlouhého pádla pohybuje různým směrem, přičemž při této činnosti se může na plováku přemisťovat. Může na něm stát, sedět či dokonce cvičit jógu. Věková hranice není v tomto případě stanovena, u dětí je samozřejmě vždy nutný dohled dospělé osoby. Jízda na plováku je snadná, v podstatě kdokoli, kdo se na něj postaví, se dokáže již po několika minutách hladce projíždět na hladině, v nejhorším případě prostě spadne do vody. Během jízdy navíc člověk zapojuje řadu klíčových svalových systémů, od lýtkových svalů nohou přes břišní svaly a prakticky celou horní část těla. Při správné intenzitě pádlování je možné na prkně zlepšit celkovou fyzickou kondici, vytvarovat postavu a shodit nějaké to kilo.

Co půjčujeme

Paddleboardy Hydro Force Oceana Combo 10', Hydro Force Oceana Combo XL 10' a Hydro Force Aqua Journey 9'.

 

Půjčovna balančních desek Brno

Hledáte tréninkovou pomůcku, která vám zábavnou formou pomůže zlepšit rovnováhu, koordinaci, posílit nohy, ruce a střed těla - core?

Při používání balanční desky je cvičení zábava, dřina, ale také výzva učit se novým věcem. Posílením středu těla odbouráte bolesti zad, zlepšíte celkovou koordinaci a kondici, snížíte zátěž přenášenou na páteř a celkově zlepšíte vnímání a cit. Ve skutečnosti ale cvičením na balanční desce trénujete i svaly, o kterých jste ani nevěděli, že existují, protože je v akci celé vaše tělo.

Co půjčujeme

Balanční desky Woodboards Original komplet.

 

Jak rezervovat

Vybavení lze po dohodě rezervovat na určitý termín on-line, telelefonicky na čísle 603 262 072 nebo na e-mail info@garysport.cz. Vyzvednout je možné vybavení přímo u nás na adrese Banskobystrická 904/137, 621 00 Brno-Řečkovice nebo vám ho můžeme za příplatek dovézt v dohodnutý čas na domluvené místo. Vzdálenost se počítá z adresy Banskobystrická 904/137, 621 00 Brno-Řečkovice, cena za dopravu je 15 Kč / 1 km. Vrátit lze vybavení zpět v půjčovně, popřípadě lze předem domluvit místo, kam si pro ně přijedeme.

Co je potřeba

Podmínkou pro půjčení vybavení je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy (v hotovosti). Po vrácení vybavení vám bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození, odcizení nebo hrubému znečistění půjčeného vybavení. Pokud nemůžete vybavení vrátit ve sjednaném termínu, je nutné nám to alespoň telefonicky oznámit. Domluvíme náhradní termín a při vrácení pak doplatíte dny půjčovného navíc.

Všeobecné obchodní podmínky půjčovny ZDE.

 

Rezervace

 

Oblíbené produkty

Půjčení nosiče kol Yakima Frontloader

Jedinečný střešní nosič kol používá uchycení o pneumatiku předního kola, poskytuje tak možnost…

10 variant

Půjčení nosiče kol Yakima Frontloader
Cena:
od 150 Kč s DPH

Půjčení paddleboardu Hydro Force Oceana Combo XL 10'

Univerzální model vhodný do všech typů vod s kajakovou sedačkou a kombinovaným 4 dílným pádlem,…

10 variant

Půjčení paddleboardu Hydro Force Oceana Combo XL 10'
Cena:
od 350 Kč s DPH

Půjčení autostanu Wild Camp Colorado 140

Autostan s plochou na spaní 140 x 240 cm je perfektním řešením pro všechny, kteří oceňují pohodlí a…

10 variant

Půjčení autostanu Wild Camp Colorado 140
Cena:
od 550 Kč s DPH

Blog

Archív