0 Kč

Půjčovna

Nechcete si narychlo kupovat zbrusu nové vybavení, protože nevíte, co přesně bude obnášet a zda ho nevyužijete jen pár dní v roce? Plánujete strávit odpoledne v terénu a rádi byste vyzkoušeli nějaké nové outdoorové dobrodružství?

Stavte se u nás a určitě si vyberete. V naší půjčovně najdete paddleboardy a balanční desky pro všechny věkové, výškové i váhové kategorie. Vyzkoušíte, zjistíte více, a když se rozhodnete pro nákup svého vlastního vybavení u nás, bude vám částka za půjčovné (maximálně však za 2 dny) odečtena z ceny. Paddleboardy nebo balanční desky půjčujeme na krátké otestování, ale i na vícedenní dovolenou. Veškeré vybavení má u nás pravidelný servis a údržbu.

Paddleboardy a balanční desky lze po dohodě rezervovat na určitý termín na tel. 603 262 072 nebo na email info@garysport.cz.

Co je potřeba

Podmínkou pro půjčení paddleboardu nebo balanční desky je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy (v hotovosti). Po vrácení vybavení vám bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození, odcizení nebo hrubému znečistění paddleboardu nebo balanční desky. Pokud nemůžete vybavení vrátit ve sjednaném termínu, je nutné nám to alespoň telefonicky oznámit. Domluvíme náhradní termín a při vrácení pak doplatíte dny půjčovného navíc.

Všeobecné obchodní podmínky půjčovny ZDE.

Půjčovna paddleboardů Brno

Půjčovna balančních desek Brno

   

Blog

Archív