OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Půjčovna

Plánujete strávit odpoledne v terénu a rádi byste vyzkoušeli nějaké nové outdoorové dobrodružství? Nechcete si narychlo kupovat zbrusu nové vybavení, protože nevíte, co přesně bude obnášet a zda ho nevyužijete jen pár dní v roce?

Stavte se u nás a určitě si vyberete. V naší půjčovně najdete paddleboardy, elektrokoloběžky a koloběžky pro všechny věkové, výškové i váhové kategorie. Vyzkoušíte, zjistíte více, a když se rozhodnete pro nákup svého vlastního vybavení u nás, bude vám částka za půjčovné (maximálně však za 1 den) odečtena z ceny. Paddleboardy, elektrokoloběžky nebo koloběžky půjčujeme na krátké otestování, ale i na vícedenní dovolenou. Veškeré vybavení má u nás pravidelný servis a údržbu.

Paddleboardy, elektrokoloběžky a koloběžky lze po dohodě rezervovat na určitý termín na tel. 603 262 072 nebo na email info@garysport.cz.

Co je potřeba

Podmínkou pro půjčení paddleboardu, elektrokoloběžky nebo koloběžky je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy. Po vrácení vybavení vám bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození, odcizení nebo hrubému znečistění paddleboardu, elektrokoloběžky nebo koloběžky. Pokud nemůžete vybavení vrátit ve sjednaném termínu, je nutné nám to alespoň telefonicky oznámit. Domluvíme náhradní termín a při vrácení pak doplatíte dny půjčovného navíc.

Všeobecné obchodní podmínky půjčovny ZDE.

Půjčovna paddleboardů Brno

Půjčovna elektrokoloběžek Brno

Půjčovna koloběžek Brno

 gary_sport_pujcovna_x_scooters.jpg  gary_sport_pujcovna_crussis_active.jpg

Upozornění

Jízda na vypůjčeném paddleboardu, elektrokoloběžce nebo koloběžce je na vlastní nebezpečí, neneseme žádnou zodpovědnost za případné škody nebo újmu na zdraví či majetku, které způsobíte.