0 Kč

O nás

Děláme, co nás baví a naše zkušenosti předáme i vám!

Náš tým tvoří lidé, pro které je sport životní vášní a řadu svých bohatých zkušeností posbírali během své aktivní sportovní kariéry. Většinu našich produktů osobně testujeme, proto vám můžeme odborně poradit a doporučit to nejlepší vybavení.

Každý den běháme na kurtu, kde pilujeme tenisové údery, testujeme tenisové rakety, výplety, omotávky i míče, kondici si udržujeme cvičením na balančních deskách nebo skákáním přes švihadlo a k vodě nevyrazíme bez paddleboardu.

Najdete ale u nás i něco navíc. Naši profesionální trenéři se postarají o zdokonalení vašich tenisových dovedností a pomohou s výběrem správné tenisové rakety, na které poskytujeme i profesionální servis. Pokud váháte s koupí balanční desky nebo paddleboardu, můžete si je u nás půjčit a otestovat.

V letních měsících nás můžete navštívit v příjemném prostředí areálu SKP Kometa Brno, který je vhodný pro konání firemních i soukromých akcí. Pokud chcete svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům dopřát nevšední zážitek, náš tým pro vás připraví sportovní akci na míru přesně podle vašich požadavků.

Blog

Archív