OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

O nás

Děláme, co nás baví a naše zkušenosti předáme i vám!

Náš tým tvoří lidé, pro které je sport životní vášní a řadu svých bohatých zkušeností posbírali během své aktivní sportovní kariéry. Většinu produktů testujeme přímo v terénu, proto vám můžeme odborně poradit a doporučit ten správný produkt.

Každý den běháme na kurtu, kde pilujeme tenisové údery, testujeme tenisové rakety, výplety, omotávky i míče, k vodě nevyrazíme bez paddleboardu a na výlety jezdíme na koloběžce nebo elektrokoloběžce.

Najdete ale u nás i něco navíc. Naši profesionální trenéři se postarají o zdokonalení vašich tenisových dovedností a pomohou s výběrem správné tenisové rakety, na které poskytujeme i profesionální servis. Pokud váháte s koupí paddleboardu, elektrokoloběžky nebo koloběžky, můžete si je u nás půjčit a otestovat.

Navštívit nás můžete v příjemném prostředí areálu SKP Kometa Brno, který je vhodný pro konání firemních i soukromých akcí. Pokud chcete svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům dopřát nevšední zážitek, náš tým pro vás připraví sportovní akci na míru přesně podle vašich požadavků.