OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Servis tenisových raket Brno

Věnovali jste spoustu času výběru tenisové rakety, ale stále to není ono? Nemají vaše údery dostatečnou razanci, rotaci, kontrolu nebo se vám raketa dokonce protáčí v ruce?

Nemusíte být profesionální hráč žebříčku ATP, a přesto můžete mít raketu připravenou na špičkové úrovni. Správně zvolený výplet a celkový stav rakety ovlivňují z 50% kvalitu vaší hry. Pamatujte na to, že již po několika hodinách hraní výplet povolí a za tři měsíce od vypletení (i když raketu nepoužíváte) tak můžete mít v raketě vlastnostmi úplně jiný výplet než ihned po vypletení, proto výměnu doporučujeme aspoň dvakrát za rok. Správným vypletením dle doporučení výrobců, zvolením vhodného výpletu a napětí si tenis budete moci užívat, předejdete možným zdravotním komplikacím (vznik tenisového lokte, bolesti ramen a zad) a při případném např. zlomení již přepletené rakety neztratíte nárok na reklamaci.

Pokud potřebujete vyplést tenisovou raketu, vyměnit grip nebo poradit s výběrem nejlepších strun a jejich napětí, využijte služeb našeho plně vybaveného servisu. Rakety vyplétáme na profesionálním elektronicky řízeném stroji a používáme výplety předních světových výrobců, můžeme tak garantovat nejvyšší možnou kvalitu. Napětí výpletu v raketě vám zdarma přeměříme pomocí elektronického diagnostického přístroje Mini STT.

Servis a opravy tenisových raket Brno - provádíme

  • vyplétání tenisových raket
  • přeměření napětí výpletu
  • výměnu základních gripů
  • výměnu overgripů
  • zvětšování rukojeti raket
  • zjištění balančního bodu
  • dovažování raket
  • poradenství

 

Ceník servisních prací

Vypletení rakety (24-48 hod) 140 Kč
Expresní vypletení rakety (3-6 hod) 240 Kč
Namotání rukojeti základním gripem  50 Kč
Namotání rukojeti overgripem  30 Kč
Zvětšení rukojeti rakety 300 Kč
Dovážení rakety 300 Kč
Servisní práce mimo ceník (1 hod) 300 Kč

K uvedeným cenám je potřeba připočítat cenu spotřebovaného materiálu. Rakety budou připraveny nejpozději do 48 hodin, po dohodě do druhého dne.