0 Kč

Půjčovna paddleboardů Brno

Hledáte něco nového a nepoznaného, co by nás pobavilo, ale zároveň přineslo i nějaký užitek? Chcete zlepšit své motorické schopnosti, hlavně stabilitu a koordinaci, ale i posílit řadu klíčových svalových systémů?

Paddleboarding neboli SUP (Stand Up Paddling) je všestranná sportovně-relaxační aktivita při které se jezdec na nafukovacím nebo pevném plováku pomocí dlouhého pádla pohybuje různým směrem, přičemž při této činnosti se může na plováku přemisťovat. Může na něm stát, sedět či dokonce cvičit jógu. Věková hranice není v tomto případě stanovena, u dětí je samozřejmě vždy nutný dohled dospělé osoby. Jízda na plováku je snadná, v podstatě kdokoli, kdo se na něj postaví, se dokáže již po několika minutách hladce projíždět na hladině, v nejhorším případě prostě spadne do vody. Během jízdy navíc člověk zapojuje řadu klíčových svalových systémů, od lýtkových svalů nohou přes břišní svaly a prakticky celou horní část těla. Při správné intenzitě pádlování je možné na prkně zlepšit celkovou fyzickou kondici, vytvarovat postavu a shodit nějaké to kilo.

Paddleboardy je možné vyzvednout přímo u nás na adrese Banskobystrická 904/137, 621 00 Brno-Řečkovice nebo vám je můžeme za příplatek dovézt v dohodnutý čas na domluvené místo. Vzdálenost se počítá z adresy Banskobystrická 904/137, 621 00 Brno-Řečkovice, cena za dopravu je 10 Kč / 1 km. Vrátit lze paddleboardy zpět v půjčovně, popřípadě lze předem domluvit místo, kam si pro ně přijedeme.

Půjčovna paddleboardů Brno - co půjčujeme

Hydro Force Oceana Combo 10'

Univerzální model vhodný do všech typů vod s kajakovou sedačkou a kombinovaným 4 dílným pádlem.

gary_sport_pujcovna_hydro_force_oceana.jpg

Základní specifikace

  • Nosnost: 130 kg
  • Délka: 305 cm
  • Šířka: 84 cm               
  • Výška: 15 cm
  • Váha: 12,6 kg

Půjčovné: 4 hodiny - 200 Kč / 1 den - 350 Kč / 2 dny - 500 Kč / víkend (pá-po) - 550 Kč / 1 týden - 1400 Kč / vratná záloha - 2500 Kč.

Na vícedenní dovolenou nebo akci vám vytvoříme speciální nabídku.

Půjčovna paddleboardů Brno - co je potřeba

Podmínkou pro půjčení paddleboardu je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy. Po vrácení paddleboardu vám bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození, odcizení nebo hrubému znečistění paddleboardu. Pokud nemůžete vybavení vrátit ve sjednaném termínu, je nutné nám to alespoň telefonicky oznámit. Domluvíme náhradní termín a při vrácení pak doplatíte dny půjčovného navíc. Jestliže se po zapůjčení rozhodnete pro nákup paddleboardu u nás, bude vám částka za půjčovné (maximálně však za 2 dny) odečtena z ceny paddleboardu. Nemusíte se rozhodnout hned, tato částka vám bude odečtena do 14 ti dnů od půjčení.

Upozornění

Jízda na vypůjčeném paddleboardu je na vlastní nebezpečí, neneseme žádnou zodpovědnost za případné škody nebo újmu na zdraví či majetku, které způsobíte.

Blog

Archív