OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Půjčovna koloběžek Brno

Uvažujete o koupi nové koloběžky, ale nevíte, jestli vás na ní jízda bude bavit? Plánujete strávit odpoledne v terénu a chtěli byste vyzkoušet něco nového?

Koloběžka je originální dopravní prostředek pro váš aktivní odpočinek, zábavu, jízdu po městě či na delší výlety, skvělým doplňkem jsou i při pořádání firemních akcí. Nemůžete zvolit lépe! V naší půjčovně najdete koloběžky pro všechny věkové, výškové i váhové kategorie. Stavte se u nás, s výběrem vám rádi pomůžeme. Veškeré koloběžky mají pravidelný servis a údržbu.

Koloběžky je možné vyzvednout přímo u nás v areálu SKP Kometa Brno hned vedle tenisových kurtů nebo vám je můžeme za příplatek dovézt v dohodnutý čas na domluvené místo. Vzdálenost se počítá z adresy Bauerova 5, 60300 Brno - Pisárky, cena za dopravu je 10 Kč / 1 km. Vrátit lze koloběžky zpět v půjčovně, popřípadě lze předem domluvit místo, kam si pro ně přijedeme. Na projížďku doporučujeme vzít si helmu, pokud nebudete mít svou, rádi vám či vašemu dítěti zdarma půjčíme.

Půjčovna koloběžek Brno - co půjčujeme

Crussis Active

Koloběžeka je díky své mrštnosti a velikosti vhodná především do města, ale neztratí se ani při kratších vyjížďkách na zpevněných cestách, cyklostezkách nebo v menším terénu.

Základní specifikace:

  • Velikost předního kola: 20"
  • Velikost zadního kola: 16"
  • Světlost nášlapu: 50 mm
  • Délka nášlapu: 480 mm
  • Výška postavy: 130 - 185 cm
  • Nosnost: 120 kg
  • Hmotnost: 9 kg

Půjčovné: 4 hodiny - 200 Kč / 1 den - 300 Kč / 2 dny - 450 Kč / víkend (pá-po) - 500 Kč / 1 týden - 1300 Kč / vratná záloha - 2000 Kč.

Na dovolenou nebo akci vám vytvoříme speciální nabídku.

Půjčovna koloběžek Brno - co je potřeba

Podmínkou pro půjčení koloběžky je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy. Po vrácení koloběžky vám bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození, odcizení nebo hrubému znečistění koloběžky. Pokud nemůžete vybavení vrátit ve sjednaném termínu, je nutné nám to alespoň telefonicky oznámit. Domluvíme náhradní termín a při vrácení pak doplatíte dny půjčovného navíc. Jestliže se po zapůjčení rozhodnete pro nákup koloběžky u nás, bude vám částka za půjčovné (maximálně však za 1 den) odečtena z ceny koloběžky. Nemusíte se rozhodnout hned, tato částka vám bude odečtena do 14 ti dnů od půjčení.

Upozornění

Jízda na vypůjčené koloběžce je na vlastní nebezpečí, neneseme žádnou zodpovědnost za případné škody nebo újmu na zdraví či majetku, které způsobíte.