OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Organizování akcí

Chcete svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům dopřát nevšední zážitek? Hledáte originální prostředí pro rodinnou oslavu nebo privátní párty?

Zorganizujeme, zajistíme kompletní catering po celou dobu akce, pronajmeme vybavení nebo vám poradíme, jak vaši akci doladit k dokonalosti. Náš tým má mnohaleté zkušenosti s organizováním sportovních akcí pro firmy i veřejný sektor a připraví pro vás akci na míru přesně podle vašich požadavků! V našich venkovních prostorách v areálu SKP Kometa Brno zažijete nevšední den plný zábavných a pestrých aktivit. Vzhledem k širokému portfoliu sportovišť, které areál SKP Kometa Brno nabízí, je možné zajistit hřiště na tenis, fotbal, nohejbal nebo volejbal, pro příznivce adrenalinu zajistíme návštěvu Jungle parku. Další možností, jak zpestřit program je vyrazit třeba na celodenní výlet na koloběžkách nebo elektrokoloběžkách. Zaujmout by vás mohlo i vodácké dobrodružství na řece Svratce od brněnské zoologické zahrady do Pisárek nebo dokonce až k parku za nákupním centrem Olympia v Modřicích.

Každá akce je originál, proto nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy!